KREATYWNE PROJEKTY REKLAMOWE

LOGO FIRMY

Dobry projekt logo firmowego, które może składać się z sygnetu (znaczek) i logotypu (litery) jest podstawą prowadzenia biznesu, szczególnie takiego który jest związany z szerokim pozyskiwaniem klientów. Znak firmowy potrafi szybko, w ułamek sekundy określić rodzaj działalności (np. nożyczki kojarzą się z fryzjerem) oraz charakter czyli grupę odbiorców do której ma trafiać. Świadomość w śród właścicieli nawet najmniejszych firm wzrasta dlatego warto poświęcić temu uwagę..

PEŁNA IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja wizualna firmy to cały zbiór materiałów reklamowych, promocyjnych i wizerunkowych zaprojektowany w spójnej kolorystyce i układzie. Rodzaje wchodzące w skład Systemu Identyfikacji Wizualnej jest bardzo wiele, są to wizytówki, papier firmowy, ulotki, koszulki, teczki i wiele wiele innych.

MATERIAŁY DRUKOWANE

Materiały drukowane a raczej projekty materiałów przeznaczonych do wydruku w drukarniach offsetowych bądź cyfrowych. Jest to bardzo szeroka grupa materiałów w skład której wchodzą np. kalendarze, banery, folie wylewane, menu czy jeszcze inne.

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Reklama zewnętrzna czyli wszelkiego rodzaju elementy promocji marki które znajdują się poza budynkami czyli kasetony, tablice reklamowe i informacyjne, witryny, bilbordy oraz banery.