REFERENCJE

Piekarnia-Cukiernia „u Brzęczka” – Pszczyna

„Izabela Białas Projekty Reklamowe sprawnie i terminowo wykonuje dla nas szereg projektów reklamowych i usług marketingowych. Szczególnie warte podkreślenia jest wszechstronne podejście do naszych pytań, wątpliwości oraz pomysłów, staranne dopasowanie prac do naszych potrzeb i oczekiwań oraz wysoki poziom estetyczny realizowanych projektów.

W zakresie naszej współpracy znajduje się między innymi obsługa profilu firmowego na Facebooku i Instagramie, obsługa bloga i ogólne kształtowanie spójnego wizerunku firmy. Firma realizuje dla nas również prace typowe dla działań agencji reklamowych – projektowanie wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych, takich jak broszury, ulotki, katalogi reklamowe, banery związane np. z naszym uczestnictwem w imprezach targowych.

Zawsze możemy liczyć na doradztwo w zakresie planowanych działań, pełen profesjonalizm, kreatywność i krótkie terminy realizacji ze strony firmy Izabela Białas Projekty Reklamowe. Możemy śmiało polecić firmę jako wiarygodnego i dobrego partnera biznesowego.”

 

Ciachomania – Bielsko-Biała

„Z firmą Izabela Białas Projekty Reklamowe współpracujemy na zasadzie stałej współpracy i w zachowaniu pełnej poufności przekazywanych informacji. Zlecenia powierzone firmie realizowane są na najwyższym poziomie, przy zachowaniu wymaganych terminów. Warte podkreślenia jest kreatywne podejście i znajomość specyfiki naszej branży. Projekty graficzne wykonywane przez firmę Izabela Białas Projekty Reklamowe wyróżniają się pomysłowością, dbałością o szczegóły, wysoką estetyką i pełną zgodnością z oczekiwaniami. Firma wykonuje dla nas projekty broszur, katalogów, banerów, standów i innych materiałów reklamowych, powierzamy jej także aktualizację strony www.

Firma Izabela Białas Projekty Reklamowe profesjonalnie i terminowo realizuje powierzane jej zadania. Przedstawicieli firmy cechuje wysoki poziom kultury osobistej i umiejętność szybkiego reagowania na nasze potrzeby. Kompetencja, rzetelność i przyjemna atmosfera kontaktów biznesowych sprawia, że z pełna odpowiedzialnością polecamy firmę jako profesjonalną i godną zaufania.”

 

PC-Serwis.net – Tychy

„Z przyjemnością rekomendujemy firmę Izabela Białas Projekty Reklamowe jako solidnego i niezawodnego partnera. Nasza współpraca obejmuje zamówienia na projekty graficzne, strony www i inne produkty marketingowe. Potwierdzamy profesjonalne podejście do klienta oraz terminową realizację zamówień. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Zamówione produkty w 100% zgodne z zamówieniem.

Wysoki standard usług, zgodny z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość projektów, indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz atrakcyjne cenowo usługi są na największym atutem firmy, z której usług na pewno jeszcze skorzystamy w przyszłości.”

 

Paro-Wóz – Poznań

„Na firmę i Panią Izę trafiłam przypadkiem, ale zdecydowanie był to traf w 10. Przystępna cena, profesjonalne podejście, ciekawe pomysły, cierpliwość do nas – to główne plusy naszej współpracy. Efekt końcowy wysoce zadowalający. Polecamy serdecznie.”