Jeżeli zainteresowała Cię moja oferta, skontaktuj się ze mną    biuro@projekty-reklamowe.pl    796 323 532

Polak wygrał konkurs na splash screen Photoshopa!


Najlepsza rekomendacja dla grafika! Janusz Jurek, absolwent Instytutu Artystyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, we współpracy z Elizavetą Porodiną zwyciężył w konkursie na oficjalny ekran startowy Adobe Photoshop CC 2018.

Janusz już od dłuższego czasu obserwował fotografie Elizavety na platformie Behance. Niespodziewanie obydwoje otrzymali propozycję udziału we wspólnym projekcie, mającym na celu stworzenie splash screen najnowszego Photoshopa. Elizaveta wykonała zdjęcie, które Jurek miał zmodyfikować.

Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania artystów. Zwycięstwo w konkursie jest najlepszą rekomendacją dla ich ciężkiej pracy!

Splash screen jest integralną częścią Photoshopa. To ekran, który wyświetla się jako pierwszy po uruchomieniu programu. Znajduje się na nim podstawowa informacja o programie, lista autorów programu oraz zwycięska grafika.

Ekran codziennie wyświetla się przed oczami tysiąca zawodowych grafików i freelancerów. Z Photoshopa korzystają miliony fotografów, ilustratorów, artystów i retuszerów. Każdy z nich w codziennej pracy będzie podziwiać pracę Janusza Jurka. Zwycięstwo w konkursie i sam kontakt z Adobe jest dla artystów niesamowitym przeżyciem.

Jesteście ciekawi, jak wyglądała fotografia Elizavety przed modyfikacją Jurka? Zajrzyjcie na profil Behance autorki.


Autor – Elizaveta Porodina

Splash Screen Photoshop 2018 – autor Janusz Jurek & Elizaveta Porodina